RNCF0805BKE8K87
MFR.Part #
RNCF0805BKE8K87
JLCPCB Part #
C2523696
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 8.87kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS