RNCF0805BKE4R70
MFR.Part #
RNCF0805BKE4R70
JLCPCB Part #
C4235201
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 125mW 4.7Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS