RNCF0805BKE309K
MFR.Part #
RNCF0805BKE309K
JLCPCB Part #
C2524716
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 309kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS