RNCF0805BKE226K
MFR.Part #
RNCF0805BKE226K
JLCPCB Part #
C2523348
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 226kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS