RNCF0805BKE1M58
MFR.Part #
RNCF0805BKE1M58
JLCPCB Part #
C2523131
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 1.58MΩ 100V 100mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS