RNCF0805BKE16K0
MFR.Part #
RNCF0805BKE16K0
JLCPCB Part #
C4306006
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 125mW 16kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS