RNCF0603BKE487K
MFR.Part #
RNCF0603BKE487K
JLCPCB Part #
C2515205
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 100mW 487kΩ 75V Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS