RNCF0603BKE2K87
MFR.Part #
RNCF0603BKE2K87
JLCPCB Part #
C2513096
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 100mW 2.87kΩ 75V Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS