RNCF0603BKE1K78
MFR.Part #
RNCF0603BKE1K78
JLCPCB Part #
C2517877
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 1.78kΩ 100mW 75V Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS