RNCF0402TKW1K87
Extended
Manufacturer
SEI(Stackpole Elec)
MFR.Part #
RNCF0402TKW1K87
JLCPCB Part #
C6408010
Package
0402
Description
-55℃~+155℃ 1.87kΩ 100mW Thin Film Resistor ±0.01% ±2ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS