RNCF0402DTE220R
MFR.Part #
RNCF0402DTE220R
JLCPCB Part #
C2484323
Package
0402
Description
-55℃~+155℃ 220Ω 50V 62.5mW Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS