RNCF0402BKE17K8
Extended
Manufacturer
SEI(Stackpole Elec)
MFR.Part #
RNCF0402BKE17K8
JLCPCB Part #
C2512703
Package
0402
Description
-55℃~+155℃ 17.8kΩ 50V 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS