RNCF0201DTC27K0
MFR.Part #
RNCF0201DTC27K0
JLCPCB Part #
C2488291
Package
0201
Description
-55℃~+155℃ 15V 27kΩ 31.25mW Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS