RNCF0201DTC1K87
Extended
Manufacturer
SEI(Stackpole Elec)
MFR.Part #
RNCF0201DTC1K87
JLCPCB Part #
C2488465
Package
0201
Description
-55℃~+155℃ 1.87kΩ 15V 31.25mW Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS