RMEF2010FT3K01
Extended
Manufacturer
SEI(Stackpole Elec)
MFR.Part #
RMEF2010FT3K01
JLCPCB Part #
C5884011
Package
2010
Description
-55℃~+155℃ 3.01kΩ 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS