RMEF0805JT430K
Extended
Manufacturer
SEI(Stackpole Elec)
MFR.Part #
RMEF0805JT430K
JLCPCB Part #
C7293146
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 125mW 430kΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS