RMEF0603JT2M40
MFR.Part #
RMEF0603JT2M40
JLCPCB Part #
C5731816
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 100mW 2.4MΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS