RMEF0603FT412R
Extended
Manufacturer
SEI(Stackpole Elec)
MFR.Part #
RMEF0603FT412R
JLCPCB Part #
C5731763
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 100mW 412Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS