RMCW1020JT1K80
Extended
Manufacturer
SEI(Stackpole Elec)
MFR.Part #
RMCW1020JT1K80
JLCPCB Part #
C6194276
Package
1020
Description
-55℃~+155℃ 1.8kΩ 1W Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 1020 Chip Resistor - Surface Mount ROHS