RMCW0612JT1R30
Extended
Manufacturer
SEI(Stackpole Elec)
MFR.Part #
RMCW0612JT1R30
JLCPCB Part #
C6981033
Package
0612
Description
-55℃~+155℃ 1.3Ω 750mW Thick Film Resistor ±400ppm/℃ ±5% 0612 Chip Resistor - Surface Mount ROHS