RMCS2010FT90R9
MFR.Part #
RMCS2010FT90R9
JLCPCB Part #
C6981780
Package
2010
Description
-55℃~+155℃ 750mW 90.9Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS