RMCS2010FT1K05
Extended
Manufacturer
SEI(Stackpole Elec)
MFR.Part #
RMCS2010FT1K05
JLCPCB Part #
C6655267
Package
2010
Description
-55℃~+155℃ 1.05kΩ 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS