RMCS1210FT3M30
Extended
Manufacturer
SEI(Stackpole Elec)
MFR.Part #
RMCS1210FT3M30
JLCPCB Part #
C5857707
Package
1210
Description
-55℃~+155℃ 3.3MΩ 333mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS