RMCS1210FT107K
MFR.Part #
RMCS1210FT107K
JLCPCB Part #
C6981506
Package
1210
Description
-55℃~+155℃ 107kΩ 333mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS