RMCS1206FT4M30
Extended
Manufacturer
SEI(Stackpole Elec)
MFR.Part #
RMCS1206FT4M30
JLCPCB Part #
C6655008
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 250mW 4.3MΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS