RMCP2010FT383R
Extended
Manufacturer
SEI(Stackpole Elec)
MFR.Part #
RMCP2010FT383R
JLCPCB Part #
C4163412
Package
2010
Description
-55℃~+155℃ 1W 383Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS