RMCP2010FT20R5
MFR.Part #
RMCP2010FT20R5
JLCPCB Part #
C3945323
Package
2010
Description
-55℃~+155℃ 1W 20.5Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS