RMCP1210JT390K
Extended
Manufacturer
SEI(Stackpole Elec)
MFR.Part #
RMCP1210JT390K
JLCPCB Part #
C7290521
Package
1210
Description
-55℃~+155℃ 390kΩ 500mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS