RMCP0805JT3K60
Extended
Manufacturer
SEI(Stackpole Elec)
MFR.Part #
RMCP0805JT3K60
JLCPCB Part #
C5882114
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 3.6kΩ 333mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS