RMCP0805JT1K10
Extended
Manufacturer
SEI(Stackpole Elec)
MFR.Part #
RMCP0805JT1K10
JLCPCB Part #
C6188851
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 1.1kΩ 333mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS