RMCF2010JT36K0
Extended
Manufacturer
SEI(Stackpole Elec)
MFR.Part #
RMCF2010JT36K0
JLCPCB Part #
C4204740
Package
2010
Description
-55℃~+155℃ 36kΩ 750mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS