RMCF2010FT9K10
Extended
Manufacturer
SEI(Stackpole Elec)
MFR.Part #
RMCF2010FT9K10
JLCPCB Part #
C4094689
Package
2010
Description
-55℃~+155℃ 750mW 9.1kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS