RMCF0201FT681K
Extended
Manufacturer
SEI(Stackpole Elec)
MFR.Part #
RMCF0201FT681K
JLCPCB Part #
C4186553
Package
0201
Description
-55℃~+155℃ 50mW 681kΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS