RMCF0201FT59K0
Extended
Manufacturer
SEI(Stackpole Elec)
MFR.Part #
RMCF0201FT59K0
JLCPCB Part #
C4194346
Package
0201
Description
-55℃~+155℃ 50mW 59kΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS