RGC2512DTC820K
MFR.Part #
RGC2512DTC820K
JLCPCB Part #
C6387381
Package
2512
Description
-55℃~+155℃ 1W 820kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS