RGC2512DTC240R
Extended
Manufacturer
SEI(Stackpole Elec)
MFR.Part #
RGC2512DTC240R
JLCPCB Part #
C7339604
Package
2512
Description
-55℃~+155℃ 1W 240Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS