RGC0805FTC21K0
MFR.Part #
RGC0805FTC21K0
JLCPCB Part #
C4327489
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 125mW 21kΩ Thick Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS