PCF1JA10R0
Extended
Manufacturer
SEI(Stackpole Elec)
MFR.Part #
PCF1JA10R0
JLCPCB Part #
C3399762
Package
Plugin,D4.5xL11mm
Description
-400ppm/℃~0ppm/℃ -55℃~+155℃ 10Ω 1W Carbon Film Resistor ±5% 插件,D4.5xL11mm Through Hole Resistors ROHS