NWW3JT5R00
Extended
Manufacturer
SEI(Stackpole Elec)
MFR.Part #
NWW3JT5R00
JLCPCB Part #
C7322355
Package
Plugin,D4.8xL14.2mm
Description
-55℃~+350℃ 3W 5Ω Wirewound Resistor ±20ppm/℃ ±5% 插件,D4.8xL14.2mm Through Hole Resistors ROHS