MVM5JB330R
MFR.Part #
MVM5JB330R
JLCPCB Part #
C2645933
Package
Plugin,P=5mm
Description
-55℃~+155℃ 330Ω 5W Metal Oxide Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 插件,P=5mm Through Hole Resistors ROHS