MLFM1JTD3K90
Extended
Manufacturer
SEI(Stackpole Elec)
MFR.Part #
MLFM1JTD3K90
JLCPCB Part #
C5769159
Package
0207
Description
-55℃~+155℃ 1W 3.9kΩ Thin Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0207 Chip Resistor - Surface Mount ROHS