MGM3JT75K0
MFR.Part #
MGM3JT75K0
JLCPCB Part #
C6666960
Description
-55℃~+175℃ 3W 75kΩ Metal Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% Plugin,D5xL15.5mm Through Hole Resistors ROHS