MGM3JT180K
MFR.Part #
MGM3JT180K
JLCPCB Part #
C6666955
Description
-55℃~+175℃ 180kΩ 3W Metal Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% Plugin,D5xL15.5mm Through Hole Resistors ROHS