MGM3JT130M
MFR.Part #
MGM3JT130M
JLCPCB Part #
C7301777
Description
-55℃~+175℃ 130MΩ 3W Metal Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 插件,D5xL15.5mm Through Hole Resistors ROHS