MGM3JT100K
MFR.Part #
MGM3JT100K
JLCPCB Part #
C3526731
Description
-55℃~+175℃ 100kΩ 3W Metal Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 插件,D5xL15.5mm Through Hole Resistors ROHS