MGM3JB300K
MFR.Part #
MGM3JB300K
JLCPCB Part #
C6903679
Description
-55℃~+175℃ 300kΩ 3W Metal Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% Plugin,D5xL15.5mm Through Hole Resistors ROHS