MGM3FT100M
MFR.Part #
MGM3FT100M
JLCPCB Part #
C6666933
Description
-55℃~+175℃ 100MΩ 3W Metal Film Resistors ±1% ±100ppm/℃ Plugin,D5xL15.5mm Through Hole Resistors ROHS