MGM1JB10M0
Extended
Manufacturer
SEI(Stackpole Elec)
MFR.Part #
MGM1JB10M0
JLCPCB Part #
C6300801
Package
Plugin,D3.2xL9mm
Description
-55℃~+175℃ 10MΩ 1W Metal Film Resistors ±100ppm/℃ ±5% Plugin,D3.2xL9mm Through Hole Resistors ROHS