MGM1FT100K
Extended
Manufacturer
SEI(Stackpole Elec)
MFR.Part #
MGM1FT100K
JLCPCB Part #
C3398043
Package
Plugin,D4xL9mm
Description
-55℃~+175℃ 100kΩ 1W Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D4xL9mm Through Hole Resistors ROHS