MG1JT50M0
MFR.Part #
MG1JT50M0
JLCPCB Part #
C3572226
Description
-55℃~+175℃ 1W 50MΩ Metal Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 插件,D4xL11.5mm Through Hole Resistors ROHS